Porady

5 nieszablonowych pomysły na wieczór panieński
0 komentarze
709 odsłony

Jeśli wieczór panieński kojarzy Ci się jedynie z kiczem, zbyt dużą ilością procentów we krwi i ogólną „siarą”, to znaczy, że znasz go tylko z niskobudżetowych amerykańskich filmów! A to wcale tak nie musi wyglądać! 

Jak nietuzinkowo poprosić Świadkową o świadkowanie?
0 komentarze
857 odsłony

Przyznaj sama - Twoja Świadkowa nie ma prostego zadania - jest Twoją powierniczką, prawą ręką, najlepszą przyjaciółką i pocieszycielką w jednym. Dlatego zdecydowanie warto szczególnie podkreślić, jak bardzo zależy Ci na tym, aby to właśnie ona była z Tobą w tym okresie przygotowań. Jak? Zobacz sama!

Przed wizytą w salonie sukien ślubnych - 10 rzeczy, o których warto pamiętać
0 komentarze
404 odsłony

Dzień wyboru sukni ślubnej jest spełnieniem marzeń z dzieciństwa niejednej kobiety. Zobacz, jak się do niego przygotować, aby zapamiętać go na całe życie, jako jeden z najpiękniejszych dni w ślubnych przygotowaniach!

Spersonalizowany szlafrok dla Panny Młodej – czy musisz go mieć?
0 komentarze
4125 odsłony

Oczywiście, bez części około ślubnych akcesoriów spokojnie można się obejść, ale jest kilka takich, które w dniu ślubu odegrają niesamowicie ważną rolę, a po ślubie zostaną z Tobą na długie lata. Na pierwszy ogień weźmiemy szlafrok ślubny dla Panny Młodej.

Lovely Bride - nasza misja!
0 komentarze
367 odsłony

Dzień Ślubu to ten wyjątkowy dzień, na który czekasz od zawsze. Wyjątkowy moment, w którym wszystko ma na celu jedno – sprawić, że Ty i Twoi bliscy poczujecie i na zawsze zapamiętacie magię tego wydarzenia. Ty wiesz, że chcesz urzeczywistnić swoje marzenia. My wiemy, czego potrzebujesz, by dać Ci pamiątki, jak ze snu!