5 nieszablonowych pomysły na wieczór panieński

Jeśli wieczór panieński kojarzy Ci się jedynie z kiczem, zbyt dużą ilością procentów we krwi i ogólną „siarą”, to znaczy, że znasz go tylko z niskobudżetowych amerykańskich filmów! A to wcale tak nie musi wyglądać! Zapomnij o słomkach peniskach, naciąganiu prezerwatywy na banana i innych tego typu „przyjemnościach” i zobacz, jak może wyglądać Twój wieczór panieński J

Oto 5 nieszablonowych pomysłów na wieczór panieński:

1. Wyjazd weekendowy na panieński

Kto powiedział, że wieczór panieński musi się ograniczyć jedynie do „wieczoru”? A gdyby tak wyjechać gdzieś na cały weekend? W góry, nad morze, do Barcelony lub Berlina – co Wam w duszy gra! Zabierzcie ze sobą koszulki ze spersonalizowanym napisem, a na pewno będziecie wyglądały czadowo. Wyjazd jest to z pewnością trochę droższa opcja niż impreza w klubie, ale jeśli tylko możecie sobie na to pozwolić, to wspomnienia będą tego warte!

2. Wieczór panieński w SPA

Ta opcja może łatwo połączyć się z pierwszą opcją, bo wyjazd weekendowy może być także do ekskluzywnego hotelu ze SPA! A jeśli nie chcecie wyjeżdżać, zorganizujcie sobie DAY SPA, czyli całodzienną wizytę w SPA. Masaże, maseczki, zabiegi upiększające i pogaduchy bez końca!

3. Spełnienie marzeń

A gdyby tak spełnić jakieś ukryte ekstremalne marzenie Panny Młodej? Może marzy o locie szybowcem albo skoku na bungee? Albo innej tego typu rzeczy? Jeśli zrobicie Pannie Młodej taką niespodziankę, to macie jak w banku, że będzie zachwycona i przez wiele, wiele lat będzie wspominać ten dzień z błyskiem ekscytacji w oku!

4. Sesja zdjęciowa na wieczorze panieńskim

Zadbajcie o odpowiedni makijaż i fryzurę Panny Młodej i zorganizujcie jej profesjonalną sesję fotograficzną! Jaką? To już zależy od charakteru Panny Młodej i umiejętności fotografa. Jednak niezależnie od tego, czy będą to zdjęcia w plenerze, czy sesja buduarowa – te piękne fotografie będą pamiątką na całe lata!

5. Coś ekstra na wieczorze panieńskim

To może być lekcja samby, kurs gotowania lub kurs Pole Dance – ważne abyście były wszystkie razem i dobrze się bawiły! Wybierzcie atrakcję zgodną z charakterem Panny Młodej – w końcu to jej wielki dzień.

 

Niezależnie od tego, czy wybrałyście domówkę w personalizowanych szlafroczkach, czy szaloną imprezę w klubie w Barcelonie pamiętajcie, że jest to jeden z najbardziej wyczekiwanych dni Panny Młodej. Dopasujcie plan wieczoru i atrakcje do jej upodobań i charakteru. Bawcie się dobrze, a kolejnego dnia i jeszcze następnego, a nawet za rok – wspominajcie tę noc z pełną ekscytacją i uśmiechem na ustach!

Cudownej zabawy!

Wasza lovely bride

Powiązane produkty

T-SHIRT BRIDE

44,90 zł
  • Out of stock

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.