Jak nietuzinkowo poprosić Świadkową o świadkowanie?

Przyznaj sama - Twoja Świadkowa nie ma prostego zadania - jest Twoją powierniczką, prawą ręką, najlepszą przyjaciółką i pocieszycielką w jednym. Dlatego zdecydowanie warto szczególnie podkreślić, jak bardzo zależy Ci na tym, aby to właśnie ona była z Tobą w tym okresie przygotowań. Jak? Zobacz sama!

KOGO WYBRAĆ NA ŚWIADKOWĄ?

Świadkowa to bardzo ważna funkcja, nie tylko z oficjalnego punktu widzenia. To ona będzie pomagać Ci w wyborze sukni ślubnej, koloru serwetek czy biżuterii. To ona będzie zajmować się organizacją Twojego wieczoru Panieńskiego! Dlatego wybierz taką Świadkową, która Cię dobrze zna, rozumie i z którą - tak po prostu - lubisz spędzać czas. Więzy krwi nie powinny być decydujące. To może być Twoja siostra lub kuzynka, ale bardzo często dziewczyny decydują się poprosić o świadkowanie najlepszą przyjaciółkę.

A co w przypadku, gdy masz więcej niż jedną "najlepszą przyjaciółkę"? Twoją oficjalną Świadkową może być tylko jedna z nich, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby pozostałe były Twoimi druhnami! Wyróżnij je również pięknym prezentem, a na pewno nie poczują się urażone czy pominięte.

JAK POPROSIĆ O ŚWIADKOWANIE?

Ile Panien Młodych, tyle pomysłów! Możesz spotkać się z przyjaciółką na kawie i najnormalniej w świecie zakomunikować jej, że chciałabyś, aby była Twoją Świadkową. Ale możesz też zrobić to w bardziej zapamiętywalny sposób:)

Jednak wiele Panien Młodych wybiera boxy prezentowe, w których znajdują się piękne pamiątki, spersonalizowane specjalnie dla Twojej Świadkowej.

W takim boxie może się znaleźć np.:

  • piękny, satynowy szlafroczek ze spersonalizowanym napisem na plecach,
  • ręcznie pisany kubek z imieniem Twojej Świadkowej,
  • elegancka karteczka z pytaniem "Czy zostaniesz moją Świadkową?" zakręcona na kultowej pomadce EOS,
  • pachnąca świeczka,
  • bransoletka przyjaźni.

Możesz wybrać gotowy box dostępny na naszej stronie albo skompletować go samodzielnie. Jeśli macie jakieś rzeczy, które Was łączą i o których wiecie tylko Wy, możesz zamówić giftbox z eleganckim wypełnieniem i karteczką, a do środka włożyć Wasze ulubione wino, słodycze lub inne pamiątki.

Box dla Świadkowej

JAK PODZIĘKOWAĆ ZA ŚWIADKOWANIE?

W taki sam sposób! Jeśli nie podarowałaś Świadkowej eleganckiego giftboxa z prośbą o świadkowanie, to zrób to w formie podziękowania! A na pewno masz za co dziękować... Możesz wznieść za nią toast na weselu i podziękować przy wszystkich gościach, a możesz to zrobić w cztery oczy - wszystko zależy od Ciebie. 

Jedno jest pewne - Świadkowe uwielbiają nasze box prezentowe (a trochę już ich sprzedaliśmy ;))

Ściskam!

Wasza lovely bride

Powiązane produkty

BOX ELEGANT DLA ŚWIADKOWEJ

219,90 zł
  • Pakiet

BOX WHITE DLA ŚWIADKOWEJ

199,90 zł
  • Pakiet

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.