Porady

LOVELY BRIDE – NASZA MISJA!

Dzień Ślubu to ten wyjątkowy dzień, na który czekasz od zawsze. Wyjątkowy moment, w którym wszystko ma na celu jedno – sprawić, że Ty i Twoi bliscy poczujecie i na zawsze zapamiętacie magię tego wydarzenia.

Ty wiesz, że chcesz urzeczywistnić swoje marzenia.

My wiemy, czego potrzebujesz, by dać Ci pamiątki, jak ze snu!

U niej biała suknia, welon i wiązanka. U niego – garnitur, kwiat w butonierce i odświętna mucha. To standardy. Ty, moja droga, zasługujesz jednak na coś wyjątkowego! W tym szczególnym dniu rozpieść siebie i zaskocz swoje przyjaciółki pamięcią i dbałością o każdy szczegół! Wykaż inicjatywę, a my zajmiemy się resztą.

Chcesz podkreślić rolę swoich przyjaciółek na swojej uroczystości? Zaskocz je spersonalizowanymi szlafroczkami, doskonałej jakości koszulkami czy bluzami, które posłużą Wam nie tylko w szalony wieczór panieński czy w trakcie przedślubnych przygotowań, ale przypominać będą Twoim bliskim o Twoim szczęściu przez kolejne długie lata.

Chcesz, by Twoja Świadkowa wiedziała, że jest dla Ciebie skarbem? Podaruj jej pudełko pełne uznania w postaci spersonalizowanych prezentów i gadżetów, które zastąpią tysiączne „dziękuję!” padające z Twoich ust.

A może jesteś Świadkową i szukasz wyjątkowego prezentu dla Panny Młodej? Wybierz pudełko z personalizowanymi akcesoriami ślubnymi, które zostaną na zawsze uwiecznione przez fotografa w dniu ślubu.

Spraw, by ten dzień był naprawdę szczególny. Spersonalizowane gadżety, wyjątkowe akcesoria i dodatki – to one składają się na Twoją wyjątkowość. To one czynią cuda i sprawiają, że dzieje się magia. W naszej ofercie nie ma przypadkowości – wyselekcjonowane produkty mają sprawić, że Ty i Twoi bliscy poczujecie się dopieszczeni.

Kochaj!

Zarażaj szczęściem!

Bądź lovely, Bride!

Ściskam!

Wasza lovely-bride